Lyra

LYRA, pradávny hudobný nástroj známy svojím božským zvukom a jedinečným tvarom, si želá pohladiť naše zmysly rovnako ako chuť kvalitnej čokolády.

LYRA je symbol, ktorého kvality sú vkladané do lahodnej čokolády. Zozbierané skúsenosti pestovateľov kakaovníkových plantáží sa stretli so snahou pochopiť čokoládu v celej jej komplexnosti od výsadby malého stromčeka až po výber toho najlepšieho obalu na hotový výrobok. Možnosti vyberaných najkvalitnejších prírodných surovín sú s pokorou pretvárané do novej chute. A to všetko bez pridania chemických, či aromatických látok.

LYRA je ručne vyrábaná čokoláda. Chutná čokoláda potrebuje ľudský dotyk, pretože dotyk je vyjadrením dôvernosti. V jazyku dôvernosti sú odhaľované tajomstvá a LYRA chce odhaliť čo najviac tajomstiev čokolády.

Tatranské lieskovce v čokoláde – Lyra

Lahodná chuť pražených lieskových orechov v jemnej mliečnej a horkej čokoláde je doplnená vyváženým množstvom chutných ingrediencií, ktoré podčiarkujú chuť tohto spojenia.

viac

Čokoláda Sweet memories – Lyra

Sladké spomienky na jedinečnú chuť čokolády vytvára kombinácia  kakaových bôbov z oblasti Kolumbie doplnená ovocno – kvetinovou vôňou a chuťou s náznakmi orieškov.

viac

Odporučte nám výrobcu

Máte svojho obľúbeného lokálneho výrobcu a chcete, aby sme predávali jeho produkty v našej sieti?
Alebo ste sám výrobca kvalitných lokálnych potravín? Dajte nám o sebe vedieť.