Juvamed

Ešte nedávno mohol človek vybehnúť na lúku či do lesa, pozbierať plody, ktoré mu príroda ponúkla a vyrobiť z nich domáce džemy či čaje. Dnes na to nemá čas. Preto spoločnosť Juvamed robí celý tento proces za vás. Výsledkom sú tradičné džemy z plodov, ktoré už v súčasnosti patria medzi vzácne.

Príbeh obľúbených džemov a čajov sa začal písať v roku 1996, keď si pani Juríšková s pani Vargovou založili spoločnú firmu Juvamed. Názov vznikol zložením prvých slabík ich mien – Ju a Va, med je skratkou anglického slova medical, čo znamená liečivý. Presne to je hlavnou ideou spoločnosti – aby jej výrobky prinášali ľudom kulinársky pôžitok, a zároveň boli prínosom pre ich zdravie.

Juvamed džemy sú vysoko kvalitné produkty. Pri ich výrobe sa kladie dôraz na prémiovú kvalitu surovín a najšetrnejšiu techniku výroby. Bylinky sú dopestované, sušené a spracovávané v najprísnejších kvalitatívnych podmienkach.

Človek nedokáže ovplyvniť všetko. Má však stále možnosť dbať na potraviny, ktoré konzumuje – či sú zdravé, či sú vyrábané z kvalitných surovín a či nie sú chemicky upravované.

Ovocné nátierky – Juvamed

Ovocné nátierky Juvamed sú niečím špecifické. Nie sú to klasické príchute džemov, ktoré bežne dostanete v každom potravinovom reťazci.

viac

Odporučte nám výrobcu

Máte svojho obľúbeného lokálneho výrobcu a chcete, aby sme predávali jeho produkty v našej sieti?
Alebo ste sám výrobca kvalitných lokálnych potravín? Dajte nám o sebe vedieť.