Jozef Ertl

Keď sa spojí viac ako storočná výrobná tradícia s lahodnou chuťou, miesto v srdciach zákazníkov je takmer isté. Inak to nie je ani s ručne vyrábanými perníkmi značky Jozef Ertl. Každý z nich je pripravený poctivo a s láskou.

Keď sa nájde chvíľa na rozprávanie starých rodinných príbehov, majitelia pekárne zvyknú s úsmevom hovoriť, že pochádzajú z ,,bohatej rodiny‘‘. Bohatej na potomstvo, čestnosť, pracovitosť a poctivé majstrovstvo.

Príbeh značky sa začal písať v roku 1904, keď sa tovariš Jozef Ertl usadil v Prievidzi, v rodisku svojho otca. Pri pečení prvých perníkov podľa vlastnej receptúry však netušil, že práve položil základ viac ako storočnej rodinnej tradície. Dnes v nej pokračuje už štvrtá generácia Ertlovcov. Zachováva pôvodné receptúry a zakladá si na kvalitnej domácej chuti Ertlovských perníčkov.

Tradičné plnené Ertlovské perníčky sú výnimočné nielen svojím príbehom, ale pýšia sa aj neodolateľnou chuťou, domácou receptúrou a originálnym obalom. V logu na obale je originálny portrét zakladateľa perníkovej tradície Jozefa Ertla z roku 1904, keď získal tovarišský výučný list a upiekol prvé vlastné perníčky.

Tradičné plnené perníčky – Jozef Ertl

Všetky perníčky sú vyrábané ručne, poctivo a s láskou.

viac

Odporučte nám výrobcu

Máte svojho obľúbeného lokálneho výrobcu a chcete, aby sme predávali jeho produkty v našej sieti?
Alebo ste sám výrobca kvalitných lokálnych potravín? Dajte nám o sebe vedieť.