Jacobs Light Communication

Čo najbližšie k pôvodnej surovine tak, ako bola vypestovaná v prírode. Také sú špeciálne rastlinné oleje od spoločnosti Jacobs Light Communication, ktoré si uchovávajú silu a zdravie semienok s obsahom kvalitných omega mastných kyselín.

Rastlinné oleje vznikajú v malej rodinnej manufaktúre v malých výrobných množstvách. Lisuje sa výlučne čerstvo, na základe dopytu. Na spracovanie olejov sa používa jedinečná technológia vodou chladeného pomalo-otáčkového lisu, ktorý je schopný za hodinu vylisovať cca 3 až 5 l oleja. Šetrné lisovanie surovín zabezpečuje lahodnú chuť oleja a zachováva výživovú hodnotu.

Za studena lisované oleje sú všetky tie, ktorých semiačka nie sú pred lisovaným tepelne upravené, alebo teplota oleja pri lisovaní nedosahuje 100 °C. Opakom sú rafinované oleje. Teplota takéhoto vylisovaného oleja je do 37 °C, čo je zároveň hranica pre raw food stravu. Presne to je ten rozdiel v kvalite a chuti, čo vyskúšali už mnohí zákazníci.

Kokosový olej – Jacobs Light Communication

Kokosový olej je vyrobený z bielej dužiny zrelých kokosových orechov, ktoré sa pestujú v BIO kvalite na Srí Lanke. Je veľkým bojovníkom proti vírusom, plesniam a kvasinkám.

viac

Odporučte nám výrobcu

Máte svojho obľúbeného lokálneho výrobcu a chcete, aby sme predávali jeho produkty v našej sieti?
Alebo ste sám výrobca kvalitných lokálnych potravín? Dajte nám o sebe vedieť.