HerbAid

Liečivú silu byliniek poznali už naši predkovia a ich priaznivé účinky na ľudský organizmus sa využívajú v rôznych podobách aj v súčasnosti. Značka Herb Aid stavila na prírodné ghee maslo či bylinkovo-ovocné džemy, ktoré garantujú lahodnú chuť vyzretého ovocia bez konzervačných látok a umelých aróm. Ich kúpou zároveň podporíte dobrú vec.

Názov značky HerbAid sa zhoduje s rovnomenným projektom občianskeho združenia No Gravity, v rámci ktorého zapojili nízkopríjmové a marginálne skupiny obyvateľstva do produkcie byliniek a ich následného spracovania do bylinných produktov. Projektom podporujú rýchlejšie začlenenie týchto skupín do spoločnosti a umožňujú im prístup k stabilným príjmom.

Medicínske a aromatické byliny sú pestované v komunitných záhradách v srdci prírody – v obci Ľubietová na strednom Slovensku. Pri výrobe džemov sú kombinované s domácim i exotickým ovocím najvyššej kvality pri zachovaní pôvodnej chuti. Hustotu džemov HerbAid dodáva číry, prírodný pektín získaný z citrusových plodov (GMO free). Špecialitou občianskeho združenia je aj tzv. ghee maslo, ktoré neobsahuje mliečny cukor, ani mliečnu bielkovinu.

Odporučte nám výrobcu

Máte svojho obľúbeného lokálneho výrobcu a chcete, aby sme predávali jeho produkty v našej sieti?
Alebo ste sám výrobca kvalitných lokálnych potravín? Dajte nám o sebe vedieť.