beeLOL

Výrobky značky beeLOL sú zložené výlučne z prírodných surovín, neobsahujú žiadne umelé prísady.

Jedného dňa som sa rozhodla kráčať svojou cestou. Odišla som z priemyslu a začala som budovať vlastný podnik. Prostredníctvom výrobkov beeLOL chcem prinášať úžitok pre zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov a aj pre región, z ktorého pochádzam.

Naše výrobky sú zložené výlučne z prírodných surovín, neobsahujú žiadne umelé prísady. Príchute dosahujeme pridávaním sušených byliniek a prírodných silíc do základnej sirupovej zmesi, ktorú tvorí nerafinovaný trstinový cukor, včelí med od domácich výrobcov, sirup agáve a čerstvá citrónová šťava.

Podporujem podnikanie v regióne. Verím, že je správne nakupovať suroviny z okolia  a potraviny z nich vyrobené nevyvážať do ďalekého sveta.

V podnikaní nachádzam slobodu, šťastie a užitočnosť.

 

Romana Machová

konateľka

autorka projektu beeLOL

Novinka

Medové cukríky s mätou – beeLOL

Chuť medu je obohatená sušenými listami mäty piepornej a mätovou silicou. Táto kombinácia pôsobí osviežujúco najmä v horúcich letných dňoch

viac
Novinka

Medové cukríky ORIGINÁL – beeLOL

Uchovávajú v sebe pôvodnú originálnu chuť kvetového medu. Cukríky rôznych tvarov a zlatohnedej farby potešia nielen oko ale aj chuťové poháriky. Jemná chuť medu pôsobí lahodne a upokojujúco.

viac

Odporučte nám výrobcu

Máte svojho obľúbeného lokálneho výrobcu a chcete, aby sme predávali jeho produkty v našej sieti?
Alebo ste sám výrobca kvalitných lokálnych potravín? Dajte nám o sebe vedieť.